Bodystocking – czym jest?

Świat mody to fascynujący twór, który żyje własnym życiem, ewoluując w szybkim tempie. Przemiany te dotyczą także bielizny, czego doskonałym przykładem jest bodystocking. Nie każdy jednak wie, czym on jest i jaka jest jego charakterystyka.

Bodystocking — nowa bielizna w nowej epoce

Bodystockingiem nazywamy wyrób pończoszniczy, który wykonany może być z rozmaitych materiałów. Najczęściej stosowany, jest nylon, jednak siatka, koronka, tiul, lycra czy spandex również są powszechnie stosowane w produkcji tej bielizny.

Bodystocking okrywa całe ciało, a niezliczone jego wariacje są niezwykle pomysłowe. Jest on kombinezonem, ale zależnie od opcji, różne partie ciała pozostają odkryte, co pozwala podkreślić atuty sylwetki. Wspólną cechą tych wyrobów jest jednak otwór w kroku.

Bodystocking — dla kogo?

Bodystockingu nie używa się najczęściej jako zwykłej bielizny. Jest to produkt o przeznaczeniu wybitnie erotycznym, którego celem jest podkreślenie atutów kobiety. Rozmaite warianty pomogą uwydatnić pożądane przez mężczyzn cechy, i to w przypadku każdej sylwetki.

Świetnie sprawdzi się on zarówno u pań szczupłych, jak i tych posiadających wiele krągłości. W przypadku tych drugich może on pełnić funkcję wyszczuplającą, co czyni go nieco podobnym do gorsetu.

Bodystocking odpowiednio dobrany, może rozpalić dzikie żądze w mężczyznach i sprawdzi się doskonale zarówno jako narzędzie wprowadzające żar do zupełnie nowych znajomości, jak i do tych, które trwają już dłużej i w związku z tym żar pożądania zdążył się już w nich nieco przygasić.

Zaletą bodystockingu jest też niższa w porównaniu do innych elementów bielizny cena, która średnio wynosi około 60 zł, jednak oczywiście znaleźć się da zarówno tanie wyroby tego typu, jak i te, które zaliczają się do bielizny luksusowej, jednak nawet najtańsze modele wnoszą powiew świeżości i podgrzewają seksualną atmosferę.

Tego typu bieliznę kupisz na: https://obsessive.com/pln_pl/bodystocking

Comments are closed.