Medycyna estetyczna DERMALOGICA®

DERMALOGICA®

Mamy przyjemność zaprosić Państwa do wyjątkowego gabinetu medycyny estetycznej, który powstał z myślą o osobach ceniących profesjonalizm, a przede wszystkim poszukujących zabiegów na najwyższym, światowym poziomie. Każdy, kto odwiedzi gabinet DERMALOGICA®, poczuje magię tego miejsca – tutaj zaczyna się piękno. Jedyny autoryzowany gabinetem DERMALOGICA® w Koszalinie, który został stworzony z myślą, aby zapewnić Państwu kompletny panel najwyższej jakości usług związanych z urodą, sylwetką oraz profilaktyką i zwalczaniem objawów starzenia. Instytut Kosmetologii i Medycyny Estetycznej DERMALOGICA® oferuje pełen zakres wzajemnie uzupełniających się zabiegów z zakresu medycyny estetycznej, kosmetologii oraz laseroterapii, indywidualnie dostosowane do Państwa wymagań, a także makijaż permanentny Long Time Liner wykonywany przez jedną z najlepszych linergistek w Polsce.

Zespół DERMALOGICA® dokładnie śledzi światowe trendy w medycynie estetycznej i wybiera zabiegi, które są najskuteczniejsze i najbardziej bezpieczne, włączając je do własnej oferty. W gabinecie można nie tylko zrelaksować się podczas zabiegu kosmetycznego, ale również poprawić mankamenty sylwetki, walczyć z upływającym czasem oraz poprawić niedoskonałości natury. Wszystko odbywa się pod opieką doświadczonego i wysoko wykwalifikowanego zespołu. W gabinecie DERMALOGICA® można zakupić również dermoceutyki, specjalnie dobrane do potrzeb Państwa skory, których stosowanie intensyfikuje i przedłuża efekty terapii.

O gabinecie mówi się, że to miejsce na miarę XXI wieku, w którym pracują ludzie zakochani w swoim zawodzie, dla których medycyna estetyczna jest prawdziwą pasją. Gabinet DERMALOGICA® to nie tylko design na najwyższym poziomie, ale przede wszystkim połączenie najnowocześniejszych, wyselekcjonowanych technologii z rzetelnością lekarzy. To także dbałość o pacjentów, którzy są dla nas najważniejsi i dla których gabinet oferuje usługi najwyższej jakości. Rozwój medycyny estetycznej jest zaskakujący, dlatego wieloletnie doświadczenie, dynamiczny rozwój, uczestnictwo w prestiżowych kongresach, wykładach i sympozjach naukowych, nieustanne pogłębianie swojej wiedzy poprzez szkolenia naukowe i wprowadzanie na rynek najnowszych technologii jest gwarancją sukcesu oraz najwyższej jakości oferowanych usług.

Pod powierzchnią skóry, którą widzisz, jest skóra jakiej pragniesz. Odkryj ją już dziś.

W gabinecie DERMALOGICA® http://instytut-dermalogica.pl
Międzynarodowe Targi Mody Baltic Fashion WeekPatronat Prezytenta Koszalin

 

Organizatorzy:

Image Model Poland
my style events
 
 
 

Sponsor strategiczny Baltic Fashion Week:

Galeria EMKA

 

Sponsorzy GOLD:

Piotr Kmiecik
Wella
soniqa
Łucznik
Biała Dama
Marina Mielno

Projektanci:

Anna Purna
House of Byfield
Renatta Pruneda
JAP
marco marcu
Marjorie Fernandez
Agnes

Wystawcy:

chaton bling
instytut dermalogica
soniqa
Rock
Anna Purna
House
Renatta Pruneda
JAP
Marco Marcu
Marjorie
RM VABUN
Igmarad
Hyundai
Soko
Biała Dama
Marina Mielno
Hotel Lambert

Partnerzy:

RM Vabun
Hyudai
Luksja
Igmarad
Emilia Mikata
Express Marche
Fiku-miku
Mionetto
Bielenda
Zarząd Obiektów Sportowych
Lovart - projektowanie graficzne
Eldorado
Martyna
Olga
Aleina
Soko
Spondylus
Vibe
Usta
Orokoko
Jagoda
Bic
Buongiorno
Joko
Pizza
Pielesiak
Stokłosy
Hotel Lambert
Politechnika

Patronat medialny:

Damosfera
Miasto
Trendy
Madeira
FNL
ATV
Baltic
MS
Elite
TVMax
Tygrys
hapyy koszalin
eska

Strefa biletu:

abilet
ticketpro
Kupbilet
Hala Widowiskowo-Sportowa w Koszalinie