New Balance – czy to dobry wybór dla kobiet?

Buty damskie New Balance z każdym sezonem zyskują większą popularność. Dzieje się tak ze względu na ich niebywałą uniwersalność, a jednocześnie różnorodny wybór. Czy New Balance są faktycznie świetnym rozwiązaniem dla kobiet?

Historia marki w pigułce

Historia marki rozpoczyna się w 1906 roku, kiedy to założyciel firmy chciał poprawić komfort pracy robotników i zdecydował się na produkcję specjalnych wkładek do butów. W 1938 wyprodukowano pierwszy model New Balance przeznaczony dla klubu sportowego. Zaczęto tworzyć buty wygodne, zwiększające efektywność biegacza. W 1982 otworzono pierwszą zagraniczną fabrykę w Anglii.

Buty New Balance dla kobiet

New Balance damskie wyróżniają się bez wątpienia wygodą. Są dostępne w wielu modelach i kolorach. Marka zadbała o fanki klasyki – bieli i czerni oraz tych, którzy wolą buty w nieszablonowych kolorach, na przykład srebrnym czy bordowym. Pasują do każdego elementu stylizacji. Mogą być zestawione nawet z sukienką, co da kobiecy look z nutą sportowego charakteru. Buty tej marki stworzą także elegancką stylizację, choć wydaje się to prawie niemożliwe. Spodnie w kant z lampasami, biała koszula z wiązaniem pod szyją i czarne New Balance oraz duża torba – oryginalny, elegancki i jednocześnie wygodny zestaw.

Buty New Balance damskie cieszą się wśród kobiet niesłabnącym zainteresowaniem. Łączą je z boyfriendami, ale także rurkami, z płaszczem lub ramoneską, spódnicami i sukienkami – mówiąc wprost ze wszystkim. Wpływa na to niezwykła uniwersalność tego obuwia i ich świetny design.

Comments are closed.