Vansy w męskich stylizacjach

Mężczyźni cenią sobie wygodę obuwia, ale zwracają także uwagę na estetyczne wykonanie. Buty Vans to świetna propozycja dla panów, którzy na co dzień wybierają luźne, miejskie stylizacje. W jaki sposób zestawiać ten rodzaj obuwia? Z czym można go nosić?

Vansy w miejskiej stylizacji

 

Vans to obuwie, które sprawdzi się na spacery po mieście. Mężczyźni mogą łączyć ten typ obuwia z jeansami, t-shirtem oraz dłuższym płaszczem. Do tego warto dodać nonszalancko zarzucony na szyję szal oraz minimalistyczną w formie czapkę w jednolitym kolorze. To połączenie modne, a także komfortowe. Idealne na co dzień. Sprawdzi się jesienią oraz u schyłku zimy.

Vans obuwie w połączeniu ze spodniami w kant

 

Zarówno kobiety, jak i mężczyźni mogą łączyć sportowe obuwie z eleganckimi zestawami. Panowie mogą się świetnie prezentować, kiedy do Vansów założą spodnie w kant. To nieoczywiste zestawienie, które można wybrać na kolację w restauracji, do kina czy na randkę. Taką oryginalną stylizację warto uzupełnić o koszulę, która będzie niebanalna.

Sportowe obuwie to idealny wybór dla każdego, kto ceni sobie wygodę. Wydawać by się mogło, że są pewne ograniczenia w łączeniu tego typu butów w stylizacjach. Okazuje się jednak, że trampki to wybór idealny do dresowych spodni, ale także eleganckich spodni w kant. To rozwiązanie na spacer, ale również do restauracji. Jedynym ograniczeniem w noszeniu takich niebanalnych stylizacji jest brak odwagi. Więcej informacji na stronie: www.7store.pl/vans

Comments are closed.