Z czym zestawić fioletowe szpilki

W czasopismach oraz internecie nie brakuje porad dotyczących mody. Można znaleźć gotowe recepty na to, co z czym zestawić, by zawsze prezentować się nienagannie w każdej sytuacji. Trzeba jednak przyznać, że porady te zwykle dotyczą bardzo sztampowych ubrań i dodatków, które w ogóle nie są problematyczne, można je łatwo dopasować do innych rzeczy. A czy ktoś kiedyś pisał o tym, z czym zestawić fioletowe szpilki?

szpilki fioletoweSzpilki fioletowe – z czym je zestawić

Fiolet to jeden z najmodniejszych kolorów w 2018 roku. Jego ciemne i nasycone odcienie pasują brunetkom o typie urody zimowej, w kolorze zbliżonym do koloru śliwek świetnie wyglądają zaś rude kobiety. Pastelowe odcienie fioletu w podkreślają urodę kobiet o typie urody wiosny i lata. Fiolet pięknie prezentuje się nie tylko na ubraniach. Również dodatki w tym kolorze, a także buty, na przykład fioletowe szpilki, będą doskonałym wyborem. Jeśli kupi się model wykonany z zamszu, najlepiej w kolorze ciemnego fioletu, nie należy martwić się o to, że takie buty szybko wyjdą z mody.

Co pasuje do fioletowych szpilek

Fioletowe szpilki będą wspaniałym dopełnieniem kwiecistych letnich i wiosennych kreacji. Można zakładać je również do sukienek jednokolorowych, do bieli i czerni. Z ubraniami w kolorze czerwonym czy malinowym, a także z rzeczami w kolorze żółtym, fioletowe szpilki z stworzą odważny look, dla przebojowej kobiety, która nie boi się mocniejszych barw, kupić je można w sklepie https://www.marcoshoes.eu/pl/products/szpilki-fioletowe-ze-skory-zamszowej-1345.html. Szpilki w odcieniach fioletu świetnie uzupełnią również klasyczne ciemne granatowe dżinsy, a także cygaretki w klasycznych kolorach.

Comments are closed.