Luksusowe koszule na rozpoczęcie roku szkolnego

Niedługo w murach szkoły zabrzmi pierwszy dzwonek. Uroczystość rozpoczęcia roku znów przemieni się w nastoletni pokaz mody. Włoska marka Red Valentino przedstawia jednak koszulę, która od razu zdobędzie serca wszystkich ludzi na sali.

NIECH KRÓLUJE PROSTOTA

Klasyczny krój od razu przypomni nam dziewiętnastowieczne stroje pensjonarek. Długa, sięgająca polowy ud koszula marki Red Valentino jest dopasowana, lecz luźna. Wspaniale nadaje się dla dziewcząt o małych piersiach, ponieważ tutaj staną się one obowiązkowe! Dzięki temu właścicielka przejdzie błyskawiczną kurację odmładzającą.

SZKOLNY SZYK

Zwężane mankiety optycznie wysmuklą szerokie nadgarstki, natomiast rząd śnieżnobiałych guzików podkreśli wagę okazji. U góry wieńczy je grzeczny półokrągły kołnierzyk. Obramowano go czarną połyskliwą wstążeczką. Podobna jest uwiązana tuż pod kołnierzykiem, choć opada aż za linię piersi. Dodajmy, że ten model koszuli nie ma wyciętego dekoltu. Zakończenie znajduje się już na szyi, toteż uzyskamy idealnie potulny wygląd.

ODROBINA PRZEKORY

Mimo oczywistej elegancji, koszula ma w sobie również odrobinę wariacji! Materiał jest śnieżnobiały, o regularnie nakrapianych czarnych plamkach. Takie zestawienie na pierwszy rzut oka zda się eleganckie. A jednak przeznaczone jest dla kobiety, po której nigdy nie wiadomo, czego się spodziewać…

Comments are closed.