W jakich stylizacjach używać bluz damskich z kapturem?

Bluzy damskie z kapturem to bardzo wygodny element garderoby, który wybierany jest przez wiele kobiet. Różnorodność kolorystyczna, ale także dostępność na rynku wielu form i długości, sprawia, że każdy może znaleźć model odpowiedni do jego stylu. Kaptur to element, który zapewnia nie tylko ciekawy wygląd, ale także ochronę przed wiatrem oraz deszczem w razie braku parasolki. Jakie zestawienia można stworzyć używając damskich bluz z kapturem?

Bluza z kapturem na lato

Letnia stylizacja z bluzą jest bardzo komfortowym rozwiązaniem. Sprawdzi się na nieco chłodniejsze wieczory. Zaprezentuje się świetnie w połączeniu z jeansowymi szortami, niewielkim plecakiem oraz krótkimi, białymi trampkami, które podkreślą ewentualną opaleniznę.

Damskie bluzy rozpinane z kapturem – z czym je nosić?

Bluzy damskie rozpinane z kapturem to jedno z najwygodniejszych rodzajów ubrań. Kiedy robi się za gorąco, można przewiązać je w pasie lub schować do plecaka. Kiedy pada, ochronią przed deszczem. Kiedy wieje, zapewniają ochronę uszom. Bluzę rozpinaną można połączyć z jeansowymi rurkami oraz trampkami sięgającymi za kostkę, na przykład w czarnym kolorze. Do tego sprawdzi się chroniąca przed promieniami słonecznymi czapka z daszkiem.