Dresy męskie na każdą okazję

Określenie „męskie dresy na każdą okazję” jest nieco na wyrost, bowiem jest wiele okazji wymagających nieco bardziej odświętnego ubioru. Nie sposób przecież jest pojawić się w dresach na weselu czy imprezie sylwestrowej. Niemniej jednak jest wiele okazji, podczas których dres okaże się odpowiednim, modnym i wygodnym ubraniem. Dlatego też każdy mężczyzna powinien znaleźć w swojej szafie miejsce na ciekawe dresy męskie. 

Dres dresowi nierówny

Spodnie dresowe niesłusznie okryte zostały złą sławą. Wiele osób nadal uważa, że są to spodnie odpowiednie tylko na siłownię lub do poruszania się w obrębie domu. Tymczasem wybór dresów na rynku jest tak wielki, że da się znaleźć naprawdę ciekawe egzemplarze.

Jakich dresów unikać?

Przede wszystkim, pamiętać należy, że w dresach najważniejszy jest skład. Im więcej bawełny, tym grubsze i komfortowe będą spodnie. Lepiej unikać dresów uszytych ze sztucznych, śliskich materiałów – jeśli dodatkowo mają one bezkształtne, szerokie nogawki, nikt nie będzie wyglądał w nich dobrze.

Modne dresy

Modne dresy muszą być odpowiednio skrojone. Ostatnim krzykiem mody są dresy z obniżonym krokiem i węższymi u dołu nogawkami. Świetnie odnajdują się zarówno w towarzystwie zwyczajnej koszulki, jak i rockowej, skórzanej kurtki. Bo do spodni dresowych wcale nie trzeba dobierać ściśle sportowych dodatków. Ciekawe stylizacje można uzyskać, mieszając style. Wąskie dresy, dżinsowa kurtka i wysokie buty dadzą świetny, casualowy look, w którym wygodnie można przez cały dzień biegać po mieście.

Comments are closed.