Elegancka marynarka zawsze będzie modna

Coraz większą popularnością cieszą się marynarki męskie. Po ten element chętnie sięgają panowie, którym zależy na eleganckim wizerunku. Różnorodność krojów proponowanych prze producentów daje możliwość dobrania marynarki odpowiedniej na każdą okazję.

marynarka męskaMarynarka sportowa na co dzień

Na spotkanie z przyjaciółmi, wieczór w klubie lub spacer z rodziną świetnie nadają się marynarki sportowe z Dstreet. Na takie okazje mężczyźni chętnie zakładają niezobowiązujące dżinsy i koszulki. Taka stylizacja wsparta dobrze skrojoną marynarką zyska na elegancji.
W sytuacji, gdy marynarka męska to ciut za mało, by poczuć się elegancko na nieformalnym spotkaniu, klasyczny T-shirt warto zastąpić koszulką polo. Jej kołnierzyk będzie wsparciem, z którym każda męska marynarka wejdzie na nieco wyższy poziom szykowności.

Nie warto oszczędzać

Marynarki męskie kupuje się z myślą o tym, że będą służyły przez wiele sezonów. Warto więc zainwestować w dobrze skrojony fason, który w żadnej sytuacji nie będzie krępował ruchów. Dobrze jest też zainteresować się materiałem, z jakiego wykonana jest marynarka. Dobrej jakości tkaniny mają swoją cenę, ale warte są każdej wydanej na nie złotówki.
Dobrej jakości marynarka nie ulegnie odkształceniom od wieszaka, na którym spędzi długie miesiące czekając na kolejny sezon. Dobrze zniesie też czyszczenie i pranie. Nie będzie też łatwo odgniatała się na zgięciach. To wszystkie cechy, jakie powinna posiadać marynarka zakładana z myślą o tym, by wyglądać szykownie bez względu na okoliczności, w jakich sięga się po te element garderoby.

Comments are closed.