Męskie stylizacje do pracy w biurze

Jak wiadomo, nie zawsze praca w biurze wymaga od pracownika formalnego ubioru. Niemniej jednak, warto do codziennego casualowego uniformu dodać kilka elementów, które spowodują, że outfit będzie elegancki, ale jednocześnie niezbyt formalny. Dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn, jednak ten artykuł będzie poświęcony męskim stylizacjom.

Męskie stylizacje do pracy w biurze

W zależności od tego, czy praca w biurze wymaga bezpośredniego kontaktu z klientem, czy też nie, wymagania szefostwa co do dresscodu często się od siebie różnią. W niektórych przypadkach, istnieje pełna dowolność outfitu, natomiast tam, gdzie dochodzi do bezpośredniego kontaktu z klientem wymogiem są choćby eleganckie buty i koszula lub t-shirt zestawiony z marynarką.

Jak przygotować męską stylizację do biura?

Jak się okazuje, nie jest to zbyt skomplikowane, a zdecydowaną większość jej elementów każdy mężczyzna posiada w swojej szafie. Wystarczy włożyć spodnie dżinsowe, do tego koszulę z długim lub krótkim rękawem oraz eleganckie buty typu monki buty. Tak skompletowany outfit nie jest formalny, a jednocześnie na tyle elegancki, że spokojnie może być traktowany jako stylizacja na spotkanie z klientem.

Drugim rozwiązaniem, jest włożenie spodni z tkaniny, do tego może być dobrany jednolity t-shift w połączeniu z marynarką, a to wszystko zwieńczone dodatkiem w postaci butów monki. Takie połączenie gwarantuje dobry wygląd podczas różnorodnych spotkań biznesowych.

Comments are closed.