Moda męska w sezonie jesienno-zimowym

Podczas gdy moda damska na sezon zimowy jest dość jasno określona, w przypadku mężczyzn wcale nie jest to tak oczywiste. Jakie ubrania dla mężczyzn są modne w tym sezonie?

Trapery

Choć w tym wypadku jest obuwie, a nie odzież męska, ten typ butów jest obecnie prawdziwym hitem zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Trapery nie tylko ładnie wyglądają, ale również są praktyczne, ze względu na ocieplane wnętrze i antypoślizgową podeszwę.

ubranie męskie - zdjęcie

Ciemne kolory

Jesienią i latem króluje szarość i czerń, a także inne ciemne kolory. Od paru lat szczególną popularnością cieszy się brąz, będący prawdziwym hitem. Podczas gdy panie często wybierają płaszcze, wśród mężczyzn dużo popularniejsze są kurtki. W tym wypadku warto sięgnąć po ocieplaną kurtkę, która będzie nie tylko modna, ale również praktyczna podczas mroźnych, zimowych dni.

Bluza z kapturem

Bluzy z kapturem to ten typ odzieży męskiej, która jest szczególnie popularna wśród nastolatków. Zdarza się, że młodzi mężczyźni noszą bluzy zimą zamiast kurtki. Choć dla wielu osób może się to wydawać lekkomyślne, ocieplane bluzy często są cieplejsze od kurtek. Ciężko nazwać to trendem, jednak ze względu na dużą popularność wśród młodzieży zasługuje na wzmiankę.

Comments are closed.