Buty espadryle damskie – z czym je nosić?

Buty espadryle damskie to alternatywa dla sandałów noszonych w sezonie letnim. Są wygodne, nie kosztują dużo, a ponadto pasują do różnorodnych stylizacji. 

Modne espadryle wiązane – skąd się wzięły, jak i z czym je nosić?


Espadryle cieszą się popularnością już od kilku sezonów. Charakteryzują się jutową podeszwą i kobiety szczególnie je lubią. Jest to tradycyjne obuwie ubogich mieszkańców południowej Europy i Azji. W XVIII wieku hiszpańscy rzemieślnicy wykonywali tego typu obuwie dla chłopów, a następnie zaczęli je nosić także przedstawiciele innych zawodów, w tym żołnierze, kapłani i górnicy. 
Za jedną z zalet tego typu obuwia wskazuje się łatwość wykonania i fakt, że są stosunkowo tanie. Obecnie kojarzą się z modą hipisowską, ale też osobami, które lubią styl boho, wzory azteckie i modę z nutką ekologiczną. 
Espadryle DeeZee można łączyć z różnymi stylizacjami. Dobrze wyglądają ze stylem marynarski oraz paskami na ubraniach. Dopasowują się do sukienek i spódnic, dzięki czemu są zarówno efektywnym, jak i wygodnym i modnym obuwiem na lato.

Z czym jeszcze nosić espadryle, by wyglądały efektywnie?


Espadryle nadają się do lekkich i zwiewnych sukienek na lato. Dobrze komponują się z ażurowymi bluzkami i naturalnymi torebkami. W letnim sezonie, na cieplejsze dni sprawdzą się też espadryle połączone z szortami i spodniami do kostek. Pełnią wówczas główną rolę w stroju, będąc nie tylko ładne, ale też wygodne. W ciepłe, letni dni dobrze sprawdzą się zarówno na co dzień, jak i w trakcie spaceru lub wyjazdu.

Comments are closed.