Jak się ubrać na wesele?

Dzień ślubu jest prawdopodobnie najważniejszą chwilą w życiu dwójki kochających się ludzi. Nic zatem dziwnego, że dzień ten wymaga odpowiedniego stroju, nie tylko dla głównych uczestników tego wydarzenia, ale również dla zaproszonych na niego gości. Jak się zatem ubrać na ślub swoich bliskich?

Co jest podstawą?

Każdy mężczyzna ma w swojej szafie przynajmniej jeden garnitur. Nie każdy facet jednak wie, że każdy garnitur jest odpowiedni na wesele. Wydarzenia to jest bardzo specjalną okazją i z tego powodu wymaga również specjalnego garnituru.

Przede wszystkim powinien to być garnitur jednorzędowy, zapinany na dwa guziki. Po drugie trzeba pamiętać, że garnitur na wesele powinien być uszyty z odpowiedniego materiału. Najlepiej, jeśli byłaby to wełna.

A co z kolorem? Tutaj zdania są podzielone, jednak przyjmuje się, że najlepiej jest wybierać wersję klasyczną, czyli typowo czarną.

zdjęcie butów calvina kleine

A co z dodatkami?

Nie mniej ważne co garnitur w przygotowywaniu ślubnego stroju, są dołączane do niego dodatki. Jako obuwie warto wybrać buty męskie calvin klein, które charakteryzują się ponadczasowym fasonem i stylistyką. Najlepiej, jeśli będą wykonane z czarnej, niepołyskującej skóry.

A co oprócz butów męskich calvin klein ? Przede wszystkim pamiętać należy o odpowiednim krawacie, który powinien być dopasowany do sylwetki. Przyjmuje się, że osoby o okrągłej twarzy powinny nosić krawaty podłużne i cienkie, a mężczyźni o twarzach szczupłych i pociągłych zdecydowanie lepiej prezentują się z krawatami nieco grubszymi.

Comments are closed.